Biuro Rachunkowe TWÓJ DORADCAKalinowski
13.11.14 18:17

Biuro prowadzi księgowość mojej firmy od 2008 roku. Od początku współpraca między naszymi firmami układa się wzorowo, wszystkie deklaracje składane są terminowo a informacje o należnych podatkach i składkach ZUS otrzymuję zawsze co najmniej kilka dni wcześniej przed terminem ich płatności. Bardzo cenny jest dla mnie również fakt, iż praca biura nie ogranicza się tylko do zaksięgowania dokumentów - w każdej chwili mogę zadzwonić, aby uzyskać poradę dot. prowadzonej dział gosp. Polecam wszystkim

Bartosz Podolski
01.10.14 19:33

Księgowość na najwyższym poziomie. W każdej chwili można się skontaktować i porozmawiać o nowych pomysłach w firmie i rozwiązaniach księgowych zgodnych z najnowszymi przepisami. I przyjemny element to odbiór faktur dzięki czemu nie tracę czasu. Jeśli zastanawiasz się czy skorzystać z księgowości to zadzwoń 667 571 900 chętnie osobiście potwierdzę wiarygodność biura.

Malicki
25.09.14 20:05

Z firma Twój Doradca współpracuje od kilku lat i jestem z niej zadowolony . Firma ta wywiązuje się z powierzonych zadań prawidłowo i terminowo .Polecam tę firmę .


 Nowa opinia

Imię i nazwisko*